Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Karaköy İSPARK'ta Dehşet

Karaköy İSPARK'ta Dehşet

Karaköy katlı otoparkın önündeki İSPARK görevlisi otoparka gelen bir müşterinin otomobilini park etmeye çalışırken babasıyla olay yerinden geçen 4 yaşındaki bir kız çocuğu ezdi.

22.10.2012 18:04

Karaköy katlı otoparkın önündeki İSPARK görevlisi otoparka gelen bir müşterinin otomobilini park etmeye çalışırken babasıyla olay yerinden geçen 4 yaşındaki bir kız çocuğu ezdi. Görgü tanıkları ve kızın babası kusurlu olduğunu söyledikleri görevli olay yerinden kaçtı. Hastaneye kaldırılan Ebru Gören adlı kız çocuğunun durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre 34 JF 881 plakalı aracın kadın sürücüsü park etmesi için aracını İSPARK görevlisine teslim etti. Görevli aracı katlı otoparkın önünde yine İSPARK'ın işlettiği alan park etmek için manevra yaparken 4 yaşındaki Ebru Gören isimli kız çocuğunu ezdi. . Babası ağır yaralanan küçük kız için hemen 112 acil hattını arayıp ambulans talep etti. Kaza sonrası İSPARK görevlisi korkup olay yerinden kaçtı. Ağır yaralı kıza ilk olarak Beyoğlu Belediyesi'nin evde sağlık hizmeti veren sağlık ekipleri müdehale etti. Bir süre sonra olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri yaralı çocuğu Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma hastanesine götürdü. Hastanede tedaviye alınan küçük Gören'in durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili polis soruşturması başlatıldı .POLİSE TESLİM OLDU 4 yaşındaki Ebru Gözen'i ezerek ağır yaralayan adının Yaşar Koçal olduğu öğrenilen İSPARK görevlisi olayın ardından polise teslim oldu. Koçal'ın Karaköy Polis Merkezi'ndeki işlemleri devam ediyor.

DHA

 

Yorumlar | 0
üye profil