Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Böyle Bağımlılık Görülmedi!

Böyle Bağımlılık Görülmedi!

Dün Sevgililer Günü’ydü. Dünyanın dört bir yanında milyarlarca insan bugünü sevdikleriyle geçirdi. Ancak bunların hiçbiri ABD’nin California eyaletindeki...

15.02.2013 07:16

Dün Sevgililer Günü’ydü. Dünyanın dört bir yanında milyarlarca insan bugünü sevdikleriyle geçirdi.Ancak bunların hiçbiri ABD’nin California eyaletindeki Redlands şehrinde yaşayan 20 yaşındaki Mark kadar ilginç değildi.Zira Mark’ın “hayatının aşkı” Lila isimli bu sarı ejderha…Aslına bakılırsa Mark sadece Lila’yla değil toplam 15 şişme deniz oyuncağıyla birlikte yaşıyor. Birlikte uyuyor, birlikte televizyon izliyor, birlikte alışverişe gidiyorlar. Hatta Mark oyuncaklar için özel yemek bile pişiriyor sonra da hep birlikte sofraya oturup yiyorlar.

Haber ile ilgili metin girin!.Ancak diğerlerinin arasında Lila’nın yeri başka. TLC televizyonunda yayınlanan “My Strange Addiction” (Benim Tuhaf Bağımlılığım) programının yeni sezonunun ilk konuğu olan Mark, “Lila’yı o kadar çok seviyorum ki onunla evlenmeyi düşünüyorum” diyor.20 yaşındaki Mark bu alışkanlığının altı yıl önce başladığını iddia ediyor.Anlattığına göre ailesi evlerinin bahçesine yeni bir havuz yaptırıyor, Mark da bu havuz için bir şişme köpek balığı satın alıyor. Daha sonra bu eğlence bir saplantıya dönüşüyor.Annesinden hiç görmediği sevgi ve ilgiyi şişme oyuncaklarından gördüğünü söyleyen Mark, “Çok yumuşaklar, onlara sarılabiliyorum” diyor.Mark’ın bu durumu elbette çevresindekileri endişelendirmiş. En yakın arkadaşı Josh ve kuzeni Matt meseleye müdahale edip Mark’ı bir psikoloğa gitmeye ikna etmişler.Birkaç seansın ardından Mark bağımlılığından bir nebze kurtulmuş ancak hala şişme oyuncaklarına çok önem veriyor.Genç adam durumunu, “Ben onlardan bir gün bile ayrılamam” diye anlatıyor. Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil