Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Atatürk Havalimanı'nda İlginç Ziyaretçi

Atatürk Havalimanı'nda İlginç Ziyaretçi

Atatürk Havalimanı'na gelen Hindistan vatandaşı Kapilakham Namah, 11 yıldır indirmediği kolu ve 11 yıldır kesmediği tırnaklarıyla dikkati çekti.

18.08.2012 07:28

Atatürk Havalimanı'na gelen Hindistan vatandaşı Kapilakham Namah, 11 yıldır indirmediği kolu ve 11 yıldır kesmediği tırnaklarıyla dikkati çekti.Libya'ya gitmek üzere aktarmalı olarak Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ne gelen ve transit salonda uçağını bekleyen Kapilakham Namah, sağ kolunu Hinduizm tanrılarından Şiva'ya adayarak kaldırdığını ve 11 yıldır da indirmediğini söyledi.Namah, o günden beri bir kez bile kolunu indirmediğini belirterek, bu nedenle kolunun deformasyona uğradığını ve artık kullanılamaz hale geldiğini kaydetti. Namah, kolunun şeklinin de değiştiğini ifade etti.

Haber ile ilgili metin girin!.Kolundaki dolaşım sistemleri ile ilgili sorunlardan dolayı ağrılar çektiğini anlatan Namah, 11 yıldır tırnaklarını da kesmediğini belirtti.Kapilakham Namah, bazı ihtiyaçlarının, sağ kolu havada olduğu için yardımcısı tarafından sağlandığını da bildirdi.Havalimanındaki bazı vatandaşlar, Namah ile fotoğraf çektirdi.
Yorumlar | 0
üye profil