Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aksiyon Filmi Gibi Bir Kaza

Aksiyon Filmi Gibi Bir Kaza

Ankara’da bir tırın dorsesinde bulunan ve araç seyrederken yaya üstgeçidine çarpıp yola devrilen 3 metre çapındaki metal borunun içine arkadan gelen otomobil girdi ve yuvarlandı.

08.09.2012 06:18

Ankara’da bir tırın dorsesinde bulunan ve araç seyrederken yaya üstgeçidine çarpıp yola devrilen 3 metre çapındaki metal borunun içine arkadan gelen otomobil girdi ve yuvarlandı. Yaralananın olmadığı kazada Ankara-Eskişehir karayolu bir süre trafiğe kapandıEdinilen bilgiye göre, Ankara’dan Konya istikametine metal yapı malzemesi  taşıyan henüz sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 06 AF 6184 plakalı tırın dorsesinde  bulunan yaklaşık 3 metre çapındaki metal boru, araç seyrederken Ankara-Eskişehir  karayolu Ümitköy Mahallesi yakınlarında 4,5 metre yüksekliğindeki yaya  üstgeçidine çarptı.

Haber ile ilgili metin girin!.  Çarpmanın etkisiyle tırın dorsesindeki metal borulardan biri yola düştü.  Tırın arkasında seyreden Mahmut Polat yönetimindeki 06 BJ 4729 plakalı otomobil,  yola düşen metal borunun içine gererek yuvarlandı.
Yorumlar | 0
üye profil