Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
7 Ev Küle Döndü

7 Ev Küle Döndü

Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde 2 katlı ahşap evde başlayan yangın, çevredeki evlere de sıçradı. İtfaiyenin müdahalesiyle söndürülen yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi.

04.09.2013 03:16

Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde 2 katlı ahşap evde başlayan yangın, çevredeki evlere de sıçradı. İtfaiyenin müdahalesiyle söndürülen yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi.Bayat ilçesinde meydana gelen yangında 7 ahşap ev kullanılamaz hale geldi.Alınan bilgiye göre, Büyük Mahalle Savaş Sokak'taki 2 katlı ahşap bir evde henüz belirlenmeyen bir nedenle yangın çıktı.Kısa sürede büyüyen alevler, çevredeki diğer ahşap evlere de sıçradı.İlçede bulunan itfaiye ekiplerinin yangın söndürme çalışmalarında yetersiz kalması üzerine çevre ilçe ve beldelerden de takviye itfaiye ekipleri istendi.

Haber ile ilgili metin girin!.Söndürme çalışmaları sırasında bazı kişiler yanan evlerden eşyalarını kurtarmaya çalışırken, bir evde mahsur kalan 4 çocuğu da itfaiye erleri kurtardı.İş makinelerinin de yardımıyla yaklaşık 2 saatte kontrol altına alınarak söndürülen yangında 7 ahşap ev, 1 ahır ve 1 dükkan kullanılamaz hale geldi.Söndürme çalışmalarına katılan ve dumandan etkilenen bazı ev sahiplerine olay yerinde bekleyen 112 Acil Servis ekiplerince müdahale edildi.
Yorumlar | 0
üye profil